NÖTKNÄCKARE, 14 st, plast, bl.a. Tupperware.

1423386. NÖTKNÄCKARE, 14 st, plast, bl.a. Tupperware.

Tupperware, längd ca 22 cm
Orthex Gastromax, 3 st, längd ca 18 cm
Sveico Polyamid, 7 st, längd ca 11,5 cm
Koziol, höjd ca 9 cm
Nötknäckare svart & vit, 2 st, längd ca 18 cm

Proveniens: Nötknäpparsamlingen från "Knäckerium" i Röaby, Blekinge.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tupperware, längd ca 22 cm
Koziol, höjd ca 9 cm

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 1 144