TVÄTTSERVIS, Ironstone England.

142337. TVÄTTSERVIS, Ironstone England.

Tvättfat, Diameter 35 cm
Tvättkanna, Höjd 30 cm.

Bruksskick. Nagg på undersidan av kannan, samt tillverkningsdefekt inuti skålen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvättfat, Diameter 35 cm
Tvättkanna, Höjd 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 121