KARAFFER, glas, 4 st, bl.a Orrefors, 1900-tal.

142329. KARAFFER, glas, 4 st, bl.a Orrefors, 1900-tal.

Från minsta till högsta höjd: 19.5 och 27.5 cm.

Fuktskador/oklara, repor, bruksslitage.
Proppar med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Proppar med nagg.

Antal besök: 715