MEIPINGVAS samt URNA, porslin, Kina, bl a Transition.

142315. MEIPINGVAS samt URNA, porslin, Kina, bl a Transition.

Dekor av landskap i underglasyrblått och vit glasyr. Höjd 27 resp12 cm.

Nagg, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg, mindre repor.

Antal besök: 1 021