VASER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

142309. VASER, ett par, porslin, Kina, 1900-tal.

Dekor av krysantemum i emaljglasyr. Höjd 41 cm.

Smärre nagg, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg, repor.

Antal besök: 454