NÖTKNÄCKARE, 12 st, aluminium, bl.a. Westmark Herkules.

1422904. NÖTKNÄCKARE, 12 st, aluminium, bl.a. Westmark Herkules.

Två nötknäppare märkta Westmark Herkules
Längst ca 16 cm
Minst ca 13 cm

Proveniens: Nötknäpparsamlingen "Knäckerium" i Röaby, Blekinge.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längst ca 16 cm
Minst ca 13 cm

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 691