STAR WARS, "Millenium Falcon", Kenner, 1979.

1422729. STAR WARS, "Millenium Falcon", Kenner, 1979.

Längd ca 52 cm.

Slitage. Skador och bortfall av delar. Ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 52 cm.

Antal besök: 2 430