SAMLARBIL, metall, Lamborghini Countach 1988, Burago.

1422598. SAMLARBIL, metall, Lamborghini Countach 1988, Burago.

Made in Italy. Längd 23 cm.

Mindre ytslitage samt framruta med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Made in Italy. Längd 23 cm.

Antal besök: 1 783