KENNETH LUNDIN. Färgserigrafi.

1422484. KENNETH LUNDIN. Färgserigrafi.

Goodnight Halmstad. Numrerad EA. Bär dedikation samt daterad -89. 30x22 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 489