1422446. Philips Surround Högtalarsystem.
Philips Surround System
Två Surround Högtalare är ca 29x10 cm
Basen är ca 39,5x33,5 cm
Förstärkaren är ca 33,5x36 cm
Fjärrkontroll följer med
Philips Ipoddockan saknas
Modelnummer:HTS7202.
Bruksskick
Små skav och ytliga repor på basen
En utav surround högtalarna har litet färgskav
Lådan har skador.
Philips Surround System
Basen är ca 39,5x33,5 cm
Förstärkaren är ca 33,5x36 cm
Fjärrkontroll följer med
Philips Ipoddockan saknas
Modelnummer:HTS7202.
Bruksskick
Lådan har skador.