KARAFF med propp, sannolikt Orrefors, osignerad, 1920-tal.

1422306. KARAFF med propp, sannolikt Orrefors, osignerad, 1920-tal.

höjd ca 18 cm
Graverat motiv.

Fotnagg. Graverade initialer (Hedersgåva).

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd ca 18 cm
Graverat motiv.

Antal besök: 270