TRUMPET, Amati, Kraslice, 1900-tal.

1422155. TRUMPET, Amati, Kraslice, 1900-tal.

Fanfar trumpet.

Längd 78 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanfar trumpet.

Längd 78 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 796