TAKLAMPOR (3), plåt, IKEA, 19/2000-tal.

142213. TAKLAMPOR (3), plåt, IKEA, 19/2000-tal.

Höjd, exklusive upphängning: ca 37 cm. Diameter: 30 cm.

Repor, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, bucklor.

Antal besök: 679