SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

14218. SKÅP, Nordiska Kompaniet, 1950/60-tal.

Plakettmärkt, nyckel finns, längd 113, bredd 55, höjd 135 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 048