Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Ljusstakar
PARTI LJUSSTAKAR, 6 st, bla Skultuna.
142164. PARTI LJUSSTAKAR, 6 st, bla Skultuna.
Höjd 14,5-24 cm.
Slitage och bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14,5-24 cm.
Slitage och bucklor.
Auktionshuset Kolonn
563