GRAVYRPENNA, 1900-tal.

GRAVYRPENNA, 1900-tal.
1421300. GRAVYRPENNA, 1900-tal.

största bredd 22 cm.

Spetsar saknas. Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

största bredd 22 cm.

Antal besök: 421