KAMERA, Voigtländer Vitomatic I.

1421144. KAMERA, Voigtländer Vitomatic I.

Analog systemkamera med objektiv Color Skopar 1:2.8 50 mm, Tyskland 1950-talets andra hälft.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 010