KAMERA, Voigtländer Bessamatic.

1421133. KAMERA, Voigtländer Bessamatic.

Tyskland 1959-1960-tal. Objektiv Voigtländer Color Skopar X 1:2,8/50 mm och Voigtländer super-dynarex 1:4/135mm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 220