Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
SKÅLAR 2 st, glas, Orrefors och Pukeberg, Palmqvist och Englund, signerade, 1900-tal.
1421018. SKÅLAR 2 st, glas, Orrefors och Pukeberg, Palmqvist och Englund, signerade, 1900-tal.
diameter 19 och 15 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
diameter 19 och 15 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
414