CHRISTINA CAMPBELL. Färglitografi, signerad, daterad -70 och numrerad 47/275.

142100. CHRISTINA CAMPBELL. Färglitografi, signerad, daterad -70 och numrerad 47/275.

47x41cm.

Ej examinerad ur ram.

Christina Campbell (Född 1940)

Gör en kostnadsfri värdering!

47x41cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 4 776