OSCAR PAUL. Stilleben, olja på pannå, signerad.

142089. OSCAR PAUL. Stilleben, olja på pannå, signerad.

Ca 45 x 53,5 cm.

Skador/lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 45 x 53,5 cm.

Skador/lagningar.

Antal besök: 1 039