LOCKBOJANER, 2 st porslin, Kina. 1900-talets början.

142057. LOCKBOJANER, 2 st porslin, Kina. 1900-talets början.

Dekor av prunuskvistar i underglasyrblått. Höjd 13 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 847