HYLLA, trä/metall, Stringtyp, 1900-tal.

1420473. HYLLA, trä/metall, Stringtyp, 1900-tal.

bredd 78 cm.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bredd 78 cm.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 346