OKÄND KONSTNÄR. Pastell.

OKÄND KONSTNÄR. Pastell.
1420451. OKÄND KONSTNÄR. Pastell.

Madonna med barnet. Osignerad. 80x60 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 533