GOLVLAMPA, tre ben, 1900-talets andra hälft.

1420245. GOLVLAMPA, tre ben, 1900-talets andra hälft.

Höjd 120 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.

Slitage.

Antal besök: 765