TABURETTER, 2 st, gustaviansk stil 17-1800-tal.

1420210. TABURETTER, 2 st, gustaviansk stil 17-1800-tal.

mått 40x37 cm, höjd 44 cm.

Renoverade, slitage sitsar med hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

mått 40x37 cm, höjd 44 cm.

Antal besök: 509