ARMBANDSUR, Wenger S.A.K. Design.

1420108. ARMBANDSUR, Wenger S.A.K. Design.

Datumfönster
Stål
36 mm
Quartz.

Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksskick. Slitage på armband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Datumfönster
Stål
36 mm
Quartz.

Antal besök: 2 546