TAKLAMPA med prismor 1900-talets mitt.

141987. TAKLAMPA med prismor 1900-talets mitt.

Mässingstomme,piggbotten med plym. Diameter 37 cm.

Bruksskick. En prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick. En prisma saknas.

Antal besök: 478