VÄSKA, Michael Kors, 2000-tal.

1419755. VÄSKA, Michael Kors, 2000-tal.

Svart läder med guldfärgade beslag. Invändigt med fack. Fodrad i svart logomönstrat siden. Etikettmärkt "MICHAEL MICHAEL KORS". Ca 40 x 14 x 23 cm.

Sömmar har släppt på ett fack invändigt. Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 187