SLUTSTEG, LAB-gruppen, ss1300.

1419628. SLUTSTEG, LAB-gruppen, ss1300.

Slutsteg med strömsladd.
Längd 43 cm, bredd 39 cm.

Bruksslitage. Repor och stötmärken. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slutsteg med strömsladd.
Längd 43 cm, bredd 39 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 661