BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

14194. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Med intarsia och bronser. Nyckel finns.
Längd 80, bredd 44, höjd 75 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 715