SKRIVBORD, ek, 1930/40-tal.

SKRIVBORD, ek, 1930/40-tal.
141948. SKRIVBORD, ek, 1930/40-tal.

höjd 76, bredd 130, djup 63 cm.

skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador och slitage.

Antal besök: 2 841