PÄLS, Bisam, kappfoder, 1900-tal.

1419365. PÄLS, Bisam, kappfoder, 1900-tal.

Pälsfoder till kappa.
Bystmått 128 cm
Längd från axel 90 cm
Ärmlängd 63 cm
Möjligen Bisampäls.

Bruksslitage, tryckknappar för fastsättning, bör vädras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pälsfoder till kappa.
Bystmått 128 cm
Längd från axel 90 cm
Ärmlängd 63 cm
Möjligen Bisampäls.

Antal besök: 1 379