JOHAN LUNDGREN. Färglitografi, signerad och numrerad 70/125.

141908. JOHAN LUNDGREN. Färglitografi, signerad och numrerad 70/125.

Timmertransport med häst. Mått 40 x 35 cm.

Lätt bruksslitage.

Johan Lundgren (1920–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Johan Lundgren (1920–1989)

Antal besök: 612