SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad, 1900-talets första halva.

141907. SUNE BLOMQVIST. Olja på duk, signerad, 1900-talets första halva.

Konstnären från Njurunda. Mått 58 x 80 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage.

Antal besök: 7 298