URNA, med hänklar, Meissen. 1900-talets första hälft.

141902. URNA, med hänklar, Meissen. 1900-talets första hälft.

grön dekor, med förgyllda detaljer. Höjd 43 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 937