Auktionshuset Kolonn
Konst
Skulptur
WERNER SJÖBERG. Ko, snidat trä, 1900-tal, signerad W:S.
14190. WERNER SJÖBERG. Ko, snidat trä, 1900-tal, signerad W:S.
Höjd 28 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 28 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
5 525