PARTI GLAS, 34 delar, bland annat vinglas. 19/2000-tal.

14187. PARTI GLAS, 34 delar, bland annat vinglas. 19/2000-tal.

6 rödvin samt 6 snaps, gröntonade, Spanien.
6 vitvin i blå glasmassa.
12 champagne, pantograferade, Frankrike.
2 selter, blå glasmassa.
2 muggar, blå glasmassa.
Höjd 9 - 21 cm.

Mindre slitage.
Ett blått vitvinsglas med kraftigt fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 vitvin i blå glasmassa.
2 selter, blå glasmassa.
2 muggar, blå glasmassa.
Höjd 9 - 21 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 589