UNO VALLMAN. Landskap. Olja på pannå. Signerad och daterad 1947.

141865. UNO VALLMAN. Landskap. Olja på pannå. Signerad och daterad 1947.

37 x 45 cm.
Gåva från konstnären till nuvarande ägare.

Smutsad.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 45 cm.

Smutsad.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 1 075