KAFFESERVIS, porslin, ca 40 delar, Gefle.

141851. KAFFESERVIS, porslin, ca 40 delar, Gefle.

Bestående av 16 koppar med fat, 21 assietter, kaffekanna, sockerskål, gräddkanna.

Omfattande slitage, märken, skador och nagg, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 859