RESEETUI, med bla manikyrredskap, 1900-talets första hälft.

141825. RESEETUI, med bla manikyrredskap, 1900-talets första hälft.

Väska med skyddsöverdrag i canvas. Väskans längd ca 33 cm.

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 813