VÄGGUR, Waterbury Clock Co, 1800-tal.

1418224. VÄGGUR, Waterbury Clock Co, 1800-tal.

Höjd 66 cm
Bredd 39 cm
Djup 11 cm.

Bruksslitage, 1 lod saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 66 cm
Bredd 39 cm
Djup 11 cm.

Bruksslitage, 1 lod saknas.

Antal besök: 996