MORTLAR MED STÖT, 2-stycken, malm, 1900-tal.

1418078. MORTLAR MED STÖT, 2-stycken, malm, 1900-tal.

Höjd 12 cm. Övre diameter 12 cm. Stötens längd 20 cm. Märkt malm. Höjd 10 cm. Övre diameter 10 cm. Stötens längd 18 cm. Märkt malm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 489