LARS DAN. Färglitografi.

LARS DAN. Färglitografi.
1417930. LARS DAN. Färglitografi.

Abstrakt komposition. Signerad samt numrerad 154/180 ex.
100x69 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

100x69 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 274