STORT PARTI KOPPARFÖREMÅL, en låda, 1900-tal.

1417850. STORT PARTI KOPPARFÖREMÅL, en låda, 1900-tal.

Kastruller, kannor mm.

Slitage och bucklor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kastruller, kannor mm.

Antal besök: 242