MARGARETHA KROON. Offsettryck.

1417444. MARGARETHA KROON. Offsettryck.

Inlindad kvinna. Signerad samt numrerad 172/260 ex
52x42 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x42 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 753