FOLKE BENSOW. Taburett, trä/gjutjärn, Trädårdsmöbel no 2, Näfveqvarn,1900-talets första hälft.

1417412. FOLKE BENSOW. Taburett, trä/gjutjärn, Trädårdsmöbel no 2, Näfveqvarn,1900-talets första hälft.

Totalhöjd 50 cm. Bredd 63 cm. Djup 39 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 856