SKÅL KRISTALL, Jan Johansson, Orrefors, Signerad.

1417328. SKÅL KRISTALL, Jan Johansson, Orrefors, Signerad.

Kristallskål 16,5 x 10,5 cm signerad Orrefors J 4217-131.

Bruksslitage, (några bruksrepor under).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 196