VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås.

1417325. VÄGGRELIEF, keramik, Ulla Winblad, Alingsås.

Dekor med fåglar. 19x28 cm. Signerad.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 806