VAS, keramik, Höganäs.

VAS, keramik, Höganäs.
1417295. VAS, keramik, Höganäs.

Signerad Å.R. Höjd 15 cm. Diameter 15 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 266